BELL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BELL FORUM

Sembang-sembang kosong

HomeXPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..

Go down 
papapapa89
mikkesho
miniang
vitkk007
louiskee
gaia2012
Nana00
BBphire
annely
13 posters
AuthorMessage
Nana00

Nana00

XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. Empty
PostSubject: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 01:17

Aku ingin tukar telco plan gi XPAX..cuma nak survey sikit tentang XPAX..yg pertama nie internet plan..ada apa2 komen tak?
Back to top Go down
annely

annely

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 03:57

Aku guna XPAX nie ok gak..yg penting internet plan..quota yg blm siap bleh bawa ke bulan depan..ni yg aku suka guna XPAX
Back to top Go down
BBphire

BBphire

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 06:17

Ko bleh pakai XPAX skrg lah..cuma ada event bleh dptkan movie tiket percuma nie..
Back to top Go down
Nana00

Nana00

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 06:20

annely wrote:
Aku guna XPAX nie ok gak..yg penting internet plan..quota yg blm siap bleh bawa ke bulan depan..ni yg aku suka guna XPAX

Ya! aku pon suka bawa depan data yg tak leh abis..tu lah pilih XPAX..hehe
Back to top Go down
Nana00

Nana00

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 06:21

BBphire wrote:
Ko bleh pakai XPAX skrg lah..cuma ada event bleh dptkan movie tiket percuma nie..

Apa event tu? Ada info lagi tak?? Mcm mne nak dpt tiket percuma eh?
Back to top Go down
gaia2012

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 06:24

Aku bukan XPAX user tapi dpt cari event ni..mungkin bleh cuba?

XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. Msymx
Back to top Go down
louiskee

louiskee

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Dec 10 2015, 06:27

gaia2012 wrote:

Ni aktiviti ape ye?
Mcm ne nak dpt tiket percuma??
Back to top Go down
vitkk007

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyFri Dec 11 2015, 00:55

gaia2012 wrote:

Ni bleh guna dlm Kedah x? Cuma Perlis , Terengganu dan Kelantan tak ada...
Back to top Go down
gaia2012

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyFri Dec 11 2015, 01:00

louiskee wrote:

Ni aktiviti ape ye?
Mcm ne nak dpt tiket percuma??

ko bleh search pakej yg ko mau..lepastu sms ke nombor tunjuk..
dptkan kod dan isikan maklumat sendiri..mcm tu je..
Back to top Go down
gaia2012

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyFri Dec 11 2015, 01:01

vitkk007 wrote:

Ni bleh guna dlm Kedah x? Cuma Perlis , Terengganu dan Kelantan tak ada...

Kedah bleh gune ni..tapi cinema ada MBO, GSC dan Escape saja..TGV tak leh ye
Back to top Go down
miniang

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyWed Aug 03 2016, 05:27

i dah biasa guna Xpax selama 1 tahun. baru saja tukarkan paj ke L size dan hanya RM38. boleh kol Xpax / celcom kawan2 dgn free.
Back to top Go down
mikkesho

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyWed Aug 03 2016, 05:51

i merancang untuk menukar kepada Telco baru tetapi masih dalam pertimbangan
Back to top Go down
papapapa89

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Aug 04 2016, 06:48

miniang wrote:
i dah biasa guna Xpax selama 1 tahun. baru saja tukarkan paj ke L size dan hanya RM38. boleh kol Xpax / celcom kawan2 dgn free.

pakej L size? ape benda ni? size baju ke ni
Back to top Go down
bacardipro

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Aug 04 2016, 12:01

papapapa89 wrote:
miniang wrote:

kih3 bukan saiz bqju ni. xpax buat pelan mengikut saiz pakej....
jd kalo pakej saiz s tuh kiranya pengguna 'kecil' sampailah '2xl' yg memerlukan banyak data
Back to top Go down
qqbeh

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyThu Aug 04 2016, 12:12

mikkesho wrote:

oyake. jadi awak tengah fikir samade xpax dengan yg lain? kalo xpax je memang mengikut keperluan. biasanya awak guna banyak data ke? mungkin boleh ukur dulu kegunaan sendiri lepas tu bandingkn dengan pakej xpax nnti
Back to top Go down
miniang

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyFri Aug 05 2016, 01:01

papapapa89 wrote:
miniang wrote:

haha..bukan baju la. ni ialah salah satu plan yang ada dalam Xpax. ada pelbagai jenis plan. 4GB internet.
Back to top Go down
mikkesho

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptyFri Aug 05 2016, 03:23

qqbeh wrote:
mikkesho wrote:

oyake. jadi awak tengah fikir samade xpax dengan yg lain? kalo xpax je memang mengikut keperluan. biasanya awak guna banyak data ke? mungkin boleh ukur dulu kegunaan sendiri lepas tu bandingkn dengan pakej xpax nnti

Biasaya i guna 3GB data. ada lebih pada hari akhir bulan. terpaksa hilangkan balance tu data.
Back to top Go down
catwang

catwang

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptySat Aug 06 2016, 14:08

Biasaya i guna 3GB data. ada lebih pada hari akhir bulan. terpaksa hilangkan balance tu data.[/quote]

Mmg kurang you guna data...
I guna 4G x sampai tengah bulan dah habis semua...
x tau 4G terlalu cepat line tu atau terlalu byk video aku lihat...
biasa video aku pun guna wifi shj tapi 3GB x cukup utk sebulan ni...
Back to top Go down
Corneyjok

Corneyjok

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptySat Aug 06 2016, 14:21

miniang wrote:
papapapa89 wrote:
miniang wrote:

haha..bukan baju la. ni ialah salah satu plan yang ada dalam Xpax. ada pelbagai jenis plan. 4GB internet.

Dulu plan telco x bagus lah... tapi skrg Burung Hantu dah habis unlimited data...
bazir je... aku x nak tukar plan lain dah harap unlimited utk Burung Hantu blh same macam dulu je...
kalau aku x mampu topup tiap2 hari utk lihat movie aku...
Back to top Go down
miniang

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptySun Aug 07 2016, 02:05

Corneyjok wrote:
miniang wrote:
papapapa89 wrote:
miniang wrote:

Dulu plan telco x bagus lah... tapi skrg Burung Hantu dah habis unlimited data...
bazir je... aku x nak tukar plan lain dah harap unlimited utk Burung Hantu blh same macam dulu je...
kalau aku x mampu topup tiap2 hari utk lihat movie aku...

biasalah. setiap telco mesti akan keluarkan plan yg menarik untuk semua user pun tukar ke X. tapi yg paling penting ialah line hebat ke tak.
Back to top Go down
mikkesho

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. EmptySun Aug 07 2016, 02:25

catwang wrote:
Biasaya i guna 3GB data. ada lebih pada hari akhir bulan. terpaksa hilangkan balance tu data.

Mmg kurang you guna data...
I guna 4G x sampai tengah bulan dah habis semua...
x tau 4G terlalu cepat line tu atau terlalu byk video aku lihat...
biasa video aku pun guna wifi shj tapi 3GB x cukup utk sebulan ni...[/quote]

tak apa tu i tak habis data i.sekarang ada tangkap "pokemon" permainanan. boleh habis cepat tu data
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..   XPAX users ada sini tak? Mintak tanye.. Empty

Back to top Go down

XPAX users ada sini tak? Mintak tanye..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» xpax baru?
» XPAX ada baucer percuma lagi ke??
» Tempat mane bleh dpt voucer XPAX?