BELL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BELL FORUM

Sembang-sembang kosong

HomeSiap siaga 12.12 - Page 2 EmptyGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

Siap siaga 12.12

Go down 
montyashley
bacardipro
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
walkytalky

Siap siaga 12.12 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Siap siaga 12.12   Siap siaga 12.12 - Page 2 EmptyFri Dec 11 2020, 09:13

montyashley wrote:
walkytalky wrote:
montyashley wrote:
walkytalky wrote:
annely wrote:
walkytalky wrote:
montyashley wrote:
walkytalky wrote:
berminat juga nak tengok barang apa yang best 12.12 nanti. harap nanti ada la vaccum yang saya dah lama cari tu

vacuum kecil kah besar, apa yg kau guna? beli balik brand yg sekarang guna kah try brand yg baru ni?

vacuum kecil je before ni guna jenama boosch and nak tukar ke brand dyson sebab design dia nampak simple je. macam senang nak guna

dua brand ni brand luar negara, harganya pun wow juga lal.
kalau bajet xtinggi sgt, blh try brand lain yg hampir sama fungsi dgnnya

ya tapi nampak macam berkualiti. itu yang nak cuba try beli plus fungsi dia pun berbagai jugak and sebab design dia yang slim tu, banyak tempat kecil senang nak reach.

kalau kamu sedang cari fungsi yang hampir sama dgn dyson tapi dengan bajet yang lebih rendah, sy rekomen cuba panasonic ba

oh macam tu. sebab saya pun ada banyak perasan iklan panasonic ada banyak. tu yang tunggu sale, angkut sekali dengan barang elektrik lain.
panasonic tu bagus dari segi apa ya? sebab saya takut beli barang harga rendah tak tahan lama nanti. and available di mana mana ke?

segi kualiti boleh tahan, segi harga lebih berpatutan dan rendah drpd brand luar negara, besok ada sales online di mana sy rasa mesti lebih murah dr beli kat kedai
Back to top Go down
catwang

catwang

PostSubject: Re: Siap siaga 12.12   Siap siaga 12.12 - Page 2 EmptyThu Dec 17 2020, 02:15

Actually kan korang design diorg is not that bad, barang barang diorang mmg nampak kewanitaan lah kalau barang - barang rambut ni. Ergonomik pegang ringan, bunyi pun slow je.
Back to top Go down
catwang

catwang

PostSubject: Re: Siap siaga 12.12   Siap siaga 12.12 - Page 2 EmptyThu Dec 17 2020, 02:22

Kamirai wrote:

kalau macam tu saya nak survey dulu sebelum beli. alang2 12.12 pun dah nak dekat kan, boleh cari barang lain sekali
Ni page diorang kalau u nak tengok. Tgk kat page official je. https://www.lazada.com.my/shop-styling-hair-dryers/?panasonic-malaysia&from=wangpu
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Siap siaga 12.12   Siap siaga 12.12 - Page 2 Empty

Back to top Go down

Siap siaga 12.12
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2