BELL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BELL FORUM

Sembang-sembang kosong

HomeNak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? EmptyGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
paddyfeel

Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? Empty
PostSubject: Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?   Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? EmptyMon Jan 13 2014, 01:26

Baru2 je ni dpt offer kerja kat KL PJ area...
Tp kan ada ni bini dan anak2, jd nak sewa umah la, lepas check baru tau mahal gile
Townhouse pon dah hampir rm2k!! Kena beli jugak sikit perabot pulak..
Hmm cam mane ni?? Nak seorg je pg? Tp rindu pulak famili
Back to top Go down
josephchia8888

PostSubject: Re: Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?   Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? EmptyTue Jan 14 2014, 14:16

paddyfeel wrote:
Baru2 je ni dpt offer kerja kat KL PJ area...
Tp kan ada ni bini dan anak2, jd nak sewa umah la, lepas check baru tau mahal gile
Townhouse pon dah hampir rm2k!! Kena beli jugak sikit perabot pulak..
Hmm cam mane ni?? Nak seorg je pg? Tp rindu pulak famili

tentulah mai dgn famili.. jika mmg tak larat bayar. tinggal kat sabah ataupun tanya company awek ada bagi tempat tinggal yg percuma tak....
Back to top Go down
Pendekar Laut

Pendekar Laut

PostSubject: Re: Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?   Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? EmptyWed Jan 15 2014, 03:50

jika bagi saya, saya akan sesuai diri dgn life kat kl dulu untuk 3-6 bulan SENDIRI
lepas tu baru mikir nak bawak keluarga tak, sebab mungkin you sendiri tak sesuai dgn kerja / suasana sini.

Back to top Go down
kimsian86

PostSubject: Re: Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?   Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? EmptyThu Jan 16 2014, 05:15

he1she wrote:
jika bagi saya, saya akan sesuai diri dgn life kat kl dulu untuk 3-6 bulan SENDIRI
lepas tu baru mikir nak bawak keluarga tak, sebab mungkin you sendiri tak sesuai dgn kerja / suasana sini.

Kalao ada bini dan anak..lebih baik tinggal bersama kan? tapi keputusan dlm tangan kamu sendiri lah...bagi saya keluarga agak penting..
Back to top Go down
Undertaker

Undertaker

PostSubject: Re: Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?   Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? EmptyFri Jan 17 2014, 08:51

Mesti x org dpt bantu kamu kecuali anda sendiri,...apa kata cuba dpt pinjaman peribadi dekat Citibank? sebab satu hari sudah boleh dpt lulus...kak saya juga pernah pinjam dulu..agak cepat kan?
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?   Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali? Empty

Back to top Go down

Nak Pindah Ke Tak? Seorang Atau Semua Sekali?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Salam Ramadhan Semua!!!
» Petrol atau air?
» kad atau tunai utk petrol
» Iphone 4s atau Blackberry Curve 9320
» Korang suka prepaid atau postpaid?